Strazimiri pranon që qëlloi me vezë: Ishte një shëmti e gjallë

Publikuar tek: politike, më 16:11 25-02-2016 Strazimiri pranon që qëlloi me vezë: Ishte një shëmti e gjallë

“Një shëmti të gjallë” kështu e ka cilësuar deputeti demokrat Gent Strazimiri Parlamentin ndërsa ka pranuar në një intervistë për News 24 se ai ka qenë një nga deputetët që ka qëlluar me vezë sot në seancë plenare.

“Ai parlament nuk quhet më parlament. Tempulli i Kuvendit u përdhos, ,s’ka vend për estetikë ajo sallë mban erë”, tha deputeti demokrat.

Seanca e sotme parlamentare u shoqërua me mjaft tension dhe zgjati vetëm pak minuta. Kryetarja e seancës Valentina Leskaj u deturua ta mbyllte pasi deputetët e opozitës qëlluan tre herë me vezë në drejtim të kryeministrit Rama ndonëse asnjë nga vezët nuk ra mbi të. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088241100311279
array(1) { ["section"]=> string(67) "strazimiri-pranon-qe-qelloi-me-veze-ishte-nje-shemti-e-gjalle-33516" }