Stresi bën diçka të ndaluar në makinë. Dhe nuk është vetëm… (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:47 18-07-2016

Rreperi Stresi njihet për veprimet e tij provokuese, të cilat shpesh i bën publike.

Sot, teksa ka qenë duke bërë xhiron e zakonshme me makinën e tij ‘’BMW’’, ka bërë gjënë që ndalohet kategorikisht kur je në drejtim. Stresi ka përdorur një telefon celular për të filmuar veten dhe shokun e tij, duke hequr herë pas here vëmendjen nga rruga. Një veprim tejet i rrezikshëm. Në sfond Stresi mban këngën e fundit e Samantës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025852918624878
array(1) { ["section"]=> string(69) "stresi-ben-dicka-te-ndaluar-ne-makine-dhe-nuk-eshte-vetem-video-47018" }