Stresi dhe Kejsi humbin një pjesëtar të familjes: Askush s’mund ta kuptojë dashurinë...(FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:23 11-07-2020 Stresi dhe Kejsi humbin një pjesëtar të familjes: Askush s’mund ta kuptojë dashurinë...(FOTO) Stresi-Kejsi

Këngëtari i njohur Arkimed Lushaj, ose siç e njohim të gjithë Stresi ka ndarë ditën e sotme me ndjekësit e tij një lajm të hidhur, pasi ditën e sotme qeni i tij, Dei, ka ngordhur.

Stresi ka ndarë me njekësit e tij, disa foto në 'Instagram', ku shihet qeni i tij i bardhë Dei në arkivol.

Si duket këngëtari e ka përjetuar shumë keq vdekjen e qenushit.

Në një postim këngëtari shkruan: “Askush s’mund ta kuptojë dashurinë apo dhimbjen për të, vetëm kush e ka provu vet”.

Si duket të njëjtën dhimbje ka ndjerë edhe bashkëshorja e Stresit, Kejsi pasi ka ndarë disa foto në Instagram, ku i ka shoqëruar edhe me emoij duke qarë.

“Shoku më i mirë” shkruan Kejsi në një foto, teksa shihet me qenushin Dei.

Screenshot_10.pngScreenshot_9.png

Screenshot_11.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088739395141602
array(1) { ["section"]=> string(95) "stresi-dhe-kejsi-humbin-nje-pjestare-te-familjes-askush-s-mund-ta-kuptoje-dashurine-foto-213537" }