Stresi dhe vajza e Eli Farës flirt në rrjetet sociale, fotot “hot” dhe dedikimet për njëri-tjetrin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:35 26-04-2016 Stresi dhe vajza e Eli Farës flirt në rrjetet sociale, fotot “hot” dhe dedikimet për njëri-tjetrin

Ky është vetëm një flirt mes dy personazheve të njohur por askush dhe asgjë nuk e përjashton mundësinë që kjo të kthehet në një histori të shtypit rozë.

Reperi Arkimed Lushaj i njohur nga publiku si Stresi dhe vajza e Eli Farës, Marina Fara kanë shkëmbyer në rrjetet sociale foto me dedikime për njëri-tjetrin.

Marina i dërgon një foto “hot” Stresit nga dhoma e gjumit dhe ky i fundit ia kthen po njësoj.

“Veç për ty”, i shkruan Marina në foton e saj.

“Veç për ty dhe vdekjen”, ia kthen reperi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024399995803833
array(1) { ["section"]=> string(101) "stresi-dhe-vajza-e-eli-fares-flirt-ne-rrjetet-sociale-fotot-hot-dhe-dedikimet-per-njeri-tjetrin-38723" }