Stresi hap arkivat, ja si dukej kur ishte 5 vjeç

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:51 23-05-2016 Stresi hap arkivat, ja si dukej kur ishte 5 vjeç

Reperi shqiptar Stresi duket se është bërë nostalgjik këto kohë.

Ai ka hapur arkivat dhe ka  postuar një fotografi kur ka qenë vetëm 5 vjeç duke e bashkangjitur atë me një tjetër fotografi të ditëve të fundit.

Në dë dyja fotot reperi është thuajse në të njëjtin pozicion dhe me duar të mbledhura grusht dhe bën krahasimin se sa ka ndryshuar.

“5 / 28 vjeç” shkruan Sresi.

Ndërkohë nuk kanë munguar as kometet e fansave të tij të cilët i venë në dukje se me kalimin e kohës ka ndryshuar pozicionin e grushteve.

stresi45.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024318933486938
array(1) { ["section"]=> string(53) "stresi-hap-arkivat-ja-si-dukej-kur-ishte-5-vjec-41270" }