Stresi heq çdo dyshim për ndarje me Kejsin, poston foton e ëmbël teksa flasin me kamer: Gruaja më e mirë në botë...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:57 15-07-2020 Stresi heq çdo dyshim për ndarje me Kejsin, poston foton e ëmbël teksa flasin me kamer: Gruaja më e mirë në botë... Stresi - Kejsi

Ndarja e mundshme e Stresit me Kejsin ka qenë për shumë kohë një nga temat më të diskutuara në mediat rozë. Shkak i krisjes u bë një ngjarje ku Stresi u arrestua nga policia dhe në shtrat me të ishte dhe një vajzë.

Reperi i njohur është pyetur disa herë në lidhje me marrëdhënien që ka me Kejsin, duke u shprehur ndryshe në raste të ndryshme. Pavarësisht thashethemeve ai ka deklaruar disa herë që është i martuar, madje njëherë ndau për ndjekësit e tij dokumentet e martesës.

Mirëpo së fundmi Arkimedi e ka bërë sërish të qartë se ata janë bashkë. Ai ka publikuar në Instastory një screenshot ku shihet se ata janë duke folur me kamerë, në fakt Stresi duke që sapo është zgjuar ndërsa Kejsi e vështron me ëmbëlsi.

"Gruja ma e mirë në botë që më bon krenar", ka shkruar Stresi.

stresi.JPG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011481046676636
array(1) { ["section"]=> string(117) "stresi-heq-cdo-dyshim-per-ndarje-me-kejsin-poston-foton-e-embel-teksa-flasin-me-kamer-gruaja-me-e-mire-ne-bote-213923" }