Stresi i përgjigjet Ramës: Po jam malësor dhe nuk ma ndjen…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:10 15-12-2015 Stresi i përgjigjet Ramës: Po jam malësor dhe nuk ma ndjen…

Deklarata e shumë-komentuar e kryeministrit Edi Rama për veriorët ka tërhequr vëmendjen edhe të reperit Stresi, i cili ka reaguar në rrjetet sociale.

Me anë të një postimi të gjatë dhe çuditërisht pa asnjë fjalë banale, ndryshe nga sa jemi mësuar të lexojmë në profilin e reperit, Stresi shprehet krenar që është malësor dhe tropojan. Ai shkruan më tej se nuk i intereson për asnjë ‘ llojë deklarate apo çmendurie të rradhës së Maks Velos, Edi Ramës apo ndonjë psikopati tjetër’.

Postimi i plotë i Stresit:

Po jam Tropojan, po jam malesor! Nuk e kam kompleks as nuk ma ndjen fare per asnje lloj deklarate apo " çmendurie " te rradhes se Velos,Rames apo ndonje psikopati tjeter! Madje jam ndjere fort mire qindra here, kur shoqeria me thertiste Maloku i gjate ✌️ ! As krenari te veçante as nuk i bie gjoksit sepse nuk e zgjodha une te jem Malsor as nuk perfaqesoj tere Malesine por thjesht veten time! Dhe pa pike modestie e them qe me vinte fort mire kur bashke me shoqen Time thirreshim nga asistentet dhe punonjeset Juridike Belge ( prane shoqates ku ishim te punesuar)per te perkthyer ne 5 gjuhe te huaja ne tropojanet pra

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037652015686035
array(1) { ["section"]=> string(63) "stresi-i-pergjigjet-rames-po-jam-malesor-dhe-nuk-ma-ndjen-27849" }