Stresi “i prekur” nga ngjarjet politike: Protestoj për padrejtësinë e arrestimit të Tom Doshit

Publikuar tek: aktualitet, më 17:32 26-03-2015 Stresi “i prekur” nga ngjarjet politike: Protestoj për padrejtësinë e arrestimit të Tom Doshit Foto që shoqëron postimin në Instagram

Ngjarjet politike në vend duket se po i ndjek dhe Stresi, i cili ka përdorur profilin social “Insagram” që të protestojë kundër arrestimit të Tom Doshit.

Këngëtari ka ndarë me miqtë një foto në të cilën shihet duke i drejtuar vetes armë në kokë dhe bashkëngjitur fotos shkruan “Unë dhe Bart protestojmë për padrejtësinë që po i bëhet Tom Doshit”. Arkimed Lushaj, i cili njihet ndryshe me emrin artistik Stresi është arratisur në drejtim të paditur dhe është aktualisht në kërkim nga policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pretendimi i policisë italiane se ISIS stërvitet në Shqipëri, por video është filmuar në Irak
Lirohen me kusht 6 gardianët grek të akuzuar për vrasjen e Ilia Karelit »
Article Logic
Execution time: 0.011111974716187
array(1) { ["section"]=> string(96) "stresi-i-prekur-nga-ngjarjet-politike-protestoj-per-padrejtesine-e-arrestimit-te-tom-doshit-7035" }