Stresi jep "spektakël" me makinë në mes të rrugës dhe polici thjesht...s’ka ç’i bën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:40 26-08-2015 Stresi jep Stresi dhe miku i tij, spektakel me makine para policit

Reperi Stresi njihet për marrëdhëniet e tij jo fort të mira me policinë e shtetit dhe ligjin.

Disa herë ai e ka shkelur atë në flagrancë dhe madje ka vënë në lojë edhe policinë e shtetit. Mjaft të kujtojmë këtu fotot e tij të shumta me hashash e pistoleta apo rastin e fundit kur u arratis nga burgu çka solli edhe shkarkimin e disa efektivëve.

Dhe ja ku shfaqet sërish... Stresi “like a boss” përballë policit i cili thjesht...s’ka çfarë i bën.

Me një makinë  të hapur, Stresi, nën shoqërinë e një miku dhuron “spektakël” nëpër rrugë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12650108337402
array(1) { ["section"]=> string(85) "stresi-jep-spektakel-me-makine-ne-mes-te-rruges-dhe-polici-thjesht-s-ka-c-i-ben-19247" }