Stresi ”kandidati” i PD-së për Tropojën: Pa punë dhe dinjitet s’ka drejtim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:46 17-06-2015 Stresi ”kandidati” i PD-së për Tropojën: Pa punë dhe dinjitet s’ka drejtim

Arkimed Lushaj i njohur nga të gjithë si Stresi shquhet për provokimet e tij jo vetëm me rivalët në muzikë por edhe me politikanët.

I njohur si personi që ka probleme me qeverisjen e majtë dhe shumë i afërt me të djathtën, Stresi ka publikuar këtë poster ku duket se do të jetë ai “kandidati” i djathtë për Tropojën.

“Pa punë dhe dinjitet s’ka drejtim . Punë dhe bimë “, shkruan Stresi duke e kthyer këtë poster në një formë argëtimi e humori për fansat e tij...

"Bimësia" do lulëzonte në fakt, me Stresin në krye.

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089280605316162
array(1) { ["section"]=> string(77) "stresi-kandidati-i-pd-se-per-tropojen-pa-pune-dhe-dinjitet-s-ka-drejtim-13843" }