Stresi në qeli, Keisi bën dedikimin prekës për Shën Valentin: Nuk është e rëndësishme të festojmë sot...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:15 14-02-2019 Stresi në qeli, Keisi bën dedikimin prekës për Shën Valentin: Nuk është e rëndësishme të festojmë sot...

Ndërkohë që reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ndodhet në burg pasi u kap me armë zjarri dhe kokainë në një hotel në Linzë së bashku me një femër, bashkëshortja e tij Keisi ka treguar se do ta mbështesë atë.

Ajo ndonëse ndodhet në Kanada, nuk ka harruar t'i urojë bashkëshortit të saj Shën Valentinin.

Keisi ka publikuar disa foto ku çifti shfaqen duke u puthur dhe krah tyre ka bërë një dedikim emocionues.

'Gëzuar Shën Valentinin shpirti im! Kudo nëpër botë të jemi, zemra ime është gjithmonë me ty. Nuk është e rëndësishme tfestojm sot sepse çdo ditë për ne është Shën Valentin. Distanca të bën të vlersosh atë që ke dhe ta mbash përgjithmon. Siç thote Shpresa Lushaj, sot dashuria asht ne fluturim nga Toronto në Shqiperi e anasjelltas. Të Dua',  shkruan Keisi.

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044398069381714
array(1) { ["section"]=> string(106) "stresi-ne-qeli-keisi-ben-dedikimin-prekes-per-shen-valentin-nuk-eshte-e-rendesishme-te-festojme-sot-152758" }