Stresi poston foton e ëmbël me Kejsin: U njohëm të vegjël. Kaluam sfida, njerëz të ligj, por ata s’e dinë që...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:53 19-11-2020 Stresi poston foton e ëmbël me Kejsin: U njohëm të vegjël. Kaluam sfida, njerëz të ligj, por ata s’e dinë që...

Arkimedi dhe Kejsi nuk janë më bashkë si më parë, por vijojnë të mbeten miq dhe të kenë komunikim me njeri-tjetrin. Padyshim ata janë shumë të komentuar, pasi shpeshherë janë përfolur për ndarje e bashkime.

Që ata janë ende miq të afërt këtë na e ka treguar së fundmi dhe vetë Stresi përmes një postimi në ‘Instastory’.

Reperi ka publikuar foton e tij dhe të Kejsit me filtra, se si mund të dukeshin ata kur ishin të vegjël, teksa ka treguar se sa shumë sfida kanë kaluar me njëri-tjetrin gjatë lidhjes.

Screenshot_7_copy.jpg

“Kur u njohëm ishim të vegjël, kaluam sfida kaluam çdo gjë, kaluam njerëz të lig, kundërshtarë por në fund këta se dinë që jemi shokë të ngushtë!”, shkruan Stresi krah postimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Kur ke me pjell?’ Elita Rudi reagon ashpër ndaj komenteve fyese gjatë shtatzënisë
»
Article Logic
Execution time: 0.011157035827637
array(1) { ["section"]=> string(111) "stresi-poston-foton-e-embel-me-kejsin-u-njohem-te-vegjel-kaluam-sfida-njerez-te-ligj-por-ata-s-e-dine-qe-228376" }