Stresi publikon FOTON me armë: Do luftoj për Shqipërinë e Madhe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:38 10-12-2019 Stresi publikon FOTON me armë: Do luftoj për Shqipërinë e Madhe

Stresi është një ndër reperët që ka spikatur gjithmonë për karakterin e tij të cilësuar si ‘Bad boy’. 

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku nuk nguron të bëjë edhe deklarata nga më të ndryshmet.

Së fundmi, Stresi ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet me armë dhe dorën tek zemra.

Njëherazi reperi ka bërë edhe një premtim për të gjithë shqipfolësit.

‘E kemi dhe nje lufte me e fitu? Per Shqiperine E Madhe dhe te gjithe shipfolesit te kemi nje flamur sic na e qendisen te paret tane’, shkruan Stresi përkrah fotos.

Screenshot_15.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022224187850952
array(1) { ["section"]=> string(69) "stresi-publikon-foton-me-arme-do-luftoj-per-shqiperine-e-madhe-188985" }