Stresi quan ''pederast'' ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:06 09-12-2015 Stresi quan ''pederast'' ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin Fotoja që ka publikuar Stresi

Nuk mban më rreperi Stresi dhe e quan ''pederast'' ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin.

Madje sipas Stresit, ai është ‘’pederast me syze’’. I gjithë shpërthimi i tij ka ardhur pas protestës së djeshme të Partisë Demokratike.

Sot, Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi ka publikuar një foto të Tahirit kur protestonte më 21 janar 2011 dhe i bën një pyetje kryeministrit Edi Rama: “Po Ky pederasti me syze o zoti kryeministër Nuk dogji më 21 janar ???”.Dhe në foton publikuar nga rreperi, me syze është vetëm Saimir Tahiri,  zëdhënës i PS-së kur protestonte, sot ministër i Brendshëm.

Këngëtari ka kryer punë publike, pas dënimit që mori për armëmbajtje pa leje. E bujshme qe edhe arratisja e tij nga komisariati i policisë në kryeqytet. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019443035125732
array(1) { ["section"]=> string(63) "stresi-quan-pederast-ministrin-e-brendshem-saimir-tahirin-27324" }