Stresi s’pyet për asgjë dhe askënd, hap kanaçen e "Red Bull" por ja se ç’nxjerr prej andej (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:53 22-07-2016

Nuk është hera e parë që reperi i njohur Stresi bën këto skena duke influencuar edhe ndjekësit e tij, pasi të gjitha i publikon në rrjetet sociale pa dashur t’ia dijë për asgjë dhe askënd.

Në këtë video, reperi hap kanaçen e pijes energjike por prej andej nxjerr hashash. Shokët e tij ia plasin të qeshurës si të ishin duke bërë ndonjë gjë vërtet humoristike!!  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019726037979126
array(1) { ["section"]=> string(99) "stresi-s-pyet-per-asgje-dhe-askend-hap-kanacen-e-red-bull-por-ja-se-c-nxjerr-prej-andej-video-47428" }