Stresi sfidon sërish policinë e cila është në ndjekje të tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:13 07-01-2017 Stresi sfidon sërish policinë e cila është në ndjekje të tij

Reperi Stresi është shpallur në kërkim nga policia, pasi ka qëlluar me armë në ajër, por ende nuk është ndaluar nga autoritetet.

Ai ka publikuar në Instagram postime kundër policisë dhe mediave, duke u shprehur që me të po bëhet një padrejtësi. Postimi i tij më i fundit ka ardhur si dedikim për babain, të cilit i thonë që nuk ka një fëmijë problematik, por të lirë dhe demokratik, siç i ka mësuar ai të jetë. Gjithashtu krahas fjalëve për babain e tij, Sali Lushajn, Stresi ka vijuar me ofendime për policinë. Në fund të postimit ai është vetshpallur “Robin Hood”.

Postimi i plotë i reperit:

Bab asnje prinder nuk do qe fmija i tij te jet problematik si une …. mirepo un zgjodha te jem sfidant ne kete jete dhe mos u merzit neve na mesove se cfare do te thote te jesh njeri i lire e demokratik por jo problematik. Nuk ka per te ekzistu asnje rregjim qe mundet te na mposhte neve thjesht jan nje shtet hakmarres dhe gjak pirsa , njerez jo familjar dhe pushtetare perversa . Ju jeni palaço o Punonjes te rajonit nr 4 e kam per disa kokrra jo per te gjithe ata e dine me ke e kam pasi ta shohin kete status . ju bej me dije qe jeni pa shkolle keni arritur aty nje zot e di se si sju vej faj qe i çoni çeshtjet personale sepse aq dituri keni , Me shijoj arratia deri sa te dale e verteta ne shesh dhe ate e ka ne dore drejtesia shqiptare dhe jo ju o palaco te policise se krimeve te rajonit nr 4 e theksoi se kam me te gjithe por dihet me ke . Ju pres me parurim . Me Rrespekt Robin Hood.”

 stresi2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029561042785645
array(1) { ["section"]=> string(66) "stresi-sfidon-serish-policine-e-cila-eshte-ne-ndjekje-te-tij-64826" }