Stresi thumbon Noizyn përpara “përballjes”: Te ne +18, andej -16

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:41 17-07-2015 Stresi thumbon Noizyn përpara “përballjes”: Te ne +18, andej -16

Dy reperët Noizy dhe Stresi do të performojnë përpara publikut të Pejës sot në dy lokale të ndryshme. Kjo “përballje” mes dy reperave është nxehur fillimisht nga vetë Stresi, i cili nëpërmjet një postimi në Instagram aludon se në rivalin e tij e ndjekin fëmijë nën moshën 16 vjeçare, ndërsa atë persona maxhorenë.

“+18 te ne, -16 andej”, shkruan shkurtimisht Stresi në profilin e tij.

Tashmë të mbetet të shihet në mbrëmje se kush nga dy rivalët do mbledhë maxhorenët e Pejës.

Lexo edhe: Noizy dhe Altin Sulku publikojnë bashkëpunimin e radhës (Video)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ami sot stërvitet: Më kishin munguar dhimbjet pas stërvitjes
Vajza, ëndrra për të pasme bombastike pa operacion është tashmë realitet »
Article Logic
Execution time: 0.0069990158081055
array(1) { ["section"]=> string(64) "stresi-thumbon-noizyn-perpara-perballjes-te-ne-18-andej-16-16428" }