Stresi zbulon se si e ngacmoi një djalë, i bëri presion për ta larguar: Ik se ta haj syrin... (E PLOTË)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:41 26-11-2020 Stresi zbulon se si e ngacmoi një djalë, i bëri presion për ta larguar: Ik se ta haj syrin... (E PLOTË)

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, ka zbuluar një detaj interesant nga jeta e tij, pasi ka thënë se është ngacmuar nga një djalë.

Stresi ishte i ftuar në "Roped with Olsi", kur tregoi se një stilist e kishte ngacmuar drejtpërdrejt.

Më pas reperi tha se i kishte ushtruar presion që ai të largohej.

"Ishte një stilist dhe më pa e më tha kshu…"do të të stiloj"…po te unë e gjete ti more, thashë…ishte kshu e kupton vetë ti. Kisha dhe një stilolaps në dorë dhe i thashë ‘ik se ta haj syrin si kokërr ulliri more vesh a jo…jo për naj gjë, çik si presion sa për ta larguar",- tha Stresi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Kur mbërritëm në Britani s’kishim asgjë’, Rita Ora feston 30-vjetorin e lindjes, nëna e saj merr vëmendjen me urimin
»
Article Logic
Execution time: 0.011003017425537
array(1) { ["section"]=> string(103) "stresi-zbulon-se-si-e-ngacmoi-nje-djale-i-beri-presion-per-ta-larguar-ik-se-ta-haj-syrin-e-plote-229230" }