Stripti në Tiranë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 12:04 10-03-2015 Stripti në Tiranë

Fotoja që është përzgjedhur sot, po bën xhiron e web-eve dhe rrjeteve sociale dhe është shkëputur nga festimet në një pub të Tiranës me rastin e festës së 8 Marsit. Duket se në Shqipëri të gjithë janë çuditur për performancën strip të meshkujve për femrat. Edhe pse në dukje e ekzagjeruar, kjo nuk është asgjë që nuk ka ndodhur gjatë viteve të kaluara. Megjithatë, në rrjetet sociale kanë filluar komentet për moralin e shoqërisë shqiptare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099251270294189
array(1) { ["section"]=> string(22) "stripti-ne-tirane-5430" }