Struktura e re e Arta Markut, zbulohen 4 emrat në krye të drejtorive të rëndësishme

Publikuar tek: barometri, më 07:16 25-01-2018 Struktura e re e Arta Markut, zbulohen 4 emrat në krye të drejtorive të rëndësishme

Prokurorja e Përgjithshme Arta Marku ka firmosur strukturën e re në organin e akuzës. Mësohet se struktura e re e Markut përbëhet nga 4 drejtori të rëndësishme.

Bëhet fjalë për Drejtorinë Gjyqësore, Drejtorinë e Telekomunikacionit e Përgjimeve, Drejtorinë e Inspektimit dhe Drejtorinë e Dekriminalizimit edhe mbrojtja e dëshmitarëve.

Sakaq, Report Tv zbardh emra e 4  drejtuesve të Drejtorive.

1- Thoma Jano, kreu i Drejtorisë së telekomunikacionit dhe Përgjimeve

2- Arqile Koca, kreu i Drejtorisë së Marrëdhënieve me Jashtë dhe Mbrojtjes së Dëshmitarëve

3-Sokol Stojani, kreu i Drejtorisë së Inspektimit

 4- Adnan Gjoli, kreu  i Drejtorisë Gjyqësore

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018703937530518
array(1) { ["section"]=> string(89) "struktura-e-re-e-arta-markut-zbulohen-4-emrat-ne-krye-te-drejtorive-te-rendesishme-107824" }