Studentët transformojnë dhomën e gjumit, ja pamjet luksoze

Publikuar tek: bota, më 20:57 24-08-2017 Studentët transformojnë dhomën e gjumit, ja pamjet luksoze

Vetëm për shkak se jeni student kjo nuk do të thotë se nuk mund të keni pak luks në jetën tuaj.

Këta dy studentë kanë bërë ndryshimin mbresëlënës të dhomës së tyre të re universitare.

Ata kanë pajisur një mur të rremë me tulla për t'i dhënë dhomës së gjumit pamjen e një apartamenti të zbukuruar.

Studentet shpenzuan 2,400 dollarë ($ 1,877) në Sterry Hall në Universitetin Shtetëror të Teksasit. Ata kërkuan ndihmën e gjashtë miqve dhe të afërmve për të lëvizur mobilet, papafingot me krevate të personalizuara, një mini frigorifer, tavolina të mermerta, një televizor e të tjera.

Fotografitë e para dhe pas tregojnë qartë ndryshimin.

565675687568756.PNG

fdgdg.jpgghjghkghkhkghkghk.jpg

kghkghkghkghk.jpg

ghjgjhghjghkghkghk.jpg

hjkhjkhkhjkhjkhj.jpg

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh_copy.PNG

ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt.PNG

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Celula terroriste islamike" hidhet në erë për të mos u dorëzuar te ushtria ruse (Video)
Burri me mbi 100 vepra penale, i burgosur disa herë, tani po shpëton jetët e njerëzve »
Article Logic
Execution time: 0.011237144470215
array(1) { ["section"]=> string(63) "studentet-transformojne-dhomen-e-gjumit-ja-pamjet-luksoze-90101" }