Studentja 24-vjeçare i nënshtrohet një operacioni tepër të rrezikshëm për të hequr lodrën e seksit në brendësi të saj

Publikuar tek: bota, më 19:28 06-10-2016 Studentja 24-vjeçare i nënshtrohet një operacioni tepër të rrezikshëm për të hequr lodrën e seksit në brendësi të saj

Një studente 24-vjeçare u detyrua t’i nënshtrohet një operacioni tepër të vështirë pasi zbuloi se lodra e seksit që kishte përdorur me të dashurin e saj ndodhej brenda saj.

Mjekja e  Emma Phillips u përpoq që t'i hiqte lodrën pa e operuar, por kjo ishte e pamundur.  Emma u shtrua në spital në Wrexham, North Wales duke i’u nënshtruar një operacioni, shkruan Daily Mail.

Lajmi u bë i ditur nga një postim në Facebook i 24-vjeçares dhe e gjitha kjo për të dhënë një mesazh të rëndësishëm për çiftet. “Mos nguroni të shkoni në spital apo t’i tregoni ndonjë miku tuaj nëse ju ndodh ndonjë incident gjatë seksit”, -thotë Emma.

“Kisha një bllokim në stomak, kur kuptova që brenda meje ndodhej vibratori që kishim përdorur. Ne e kishim kërkuar nëpër dhomë lodrën e seksit por nuk e gjetëm,”- shton më tej Emma.

Vetëm pasi 24-vjeçarja filloi të kishte probleme thirri ambulancën disa orë më vonë.

 3927DC3100000578-3824801-image-m-43_1475742452224.jpg

3927DDDE00000578-3824801-image-m-50_1475743052874.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Avioni më luksoz që keni parë ndonjëherë, një apartament nën çatinë me krahë (Fotot)
3% e popullsisë në Zvicër flet shqip »
Article Logic
Execution time: 0.011958122253418
array(1) { ["section"]=> string(123) "studentja-24-vjecare-i-nenshtrohet-nje-operacioni-teper-te-rrezikshem-per-te-hequr-lodren-e-seksit-ne-brendesi-te-saj-55313" }