Studentja e Dhjetorit ’90 në foto me ish-kryeministrin Meksi e deputetin Shehi

Publikuar tek: politike, më 13:46 11-12-2015 Studentja e Dhjetorit ’90 në foto me ish-kryeministrin Meksi e deputetin Shehi

Mimoza Ferraj ka qenë studentja e Dhjetorit të vitit 1990 që kundërshtoi regjimin dhe që qe e pranishme në takimin me Ramiz Alinë, në momentin që priti studentët.

Ajo sigurisht që në 25 vjet ka ndryshuar shumë, por sot ka bërë një takim të veçantë me ish-kryeministrin e Shqipërisë Aleksandër Meksi dhe deputetin Dashamir Shehi.

Të tre ata janë ulur në tavolinë në një lokal, por nuk dihet nëse Ferraj është gjendur rastësisht aty dhe ka bërë një foto me ta, apo ishte një takim i planifikuar mes tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010101079940796
array(1) { ["section"]=> string(83) "studentja-e-dhjetorit-90-ne-foto-me-ish-kryeministrin-meksi-e-deputetin-shehi-27515" }