Studentja e juridikut kërkon burrë të virgjër, arsyeja është e fortë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:36 01-06-2017 Studentja e juridikut kërkon burrë të virgjër, arsyeja është e fortë

“Kërkoj burrë të virgjër!” Kjo është pankarta që mban në duar Ori Malaj, studente në Fakultetin e Juridikut. Në të vërtetë, Ori nuk është duke kërkuar burrë të virgjër por kjo vjen në kundërpërgjigje të të gjithë burrave të cilët kërkojnë femra të virgjëra.

Ndonëse kohët kanë ndryshuar, lufta me mentalitetet vazhdon dhe shpesh vajzave u duhet të përballen edhe me të tilla "kritere" përzgjedhjeje. Megjithatë, kjo vajzë e guximshme e ka dhënë qartë e prerë përgjigjen e saj, që në fakt, duhet të vlejë për çdo vajzë tjetër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068819522857666
array(1) { ["section"]=> string(73) "studentja-e-juridikut-kerkon-burre-te-virgjer-arsyeja-eshte-e-forte-80760" }