Studentja që fluturoi 400 milje për të takuar të dashurin ra viktimë e një shakaje mizore

Publikuar tek: bota, më 16:33 09-10-2017 Studentja që fluturoi 400 milje për të takuar të dashurin ra viktimë e një shakaje mizore

Një studente vendosi të udhëtojë 400 milje për të takuar një djalë që e kishte njohur gjatë pushimeve, zbuloi se kishte rënë pre e një shakaje mizore. 24-vjeçarja Sophie Stevenson u takua me Jesse Mateman ndërsa ishte në pushime në Barcelonë në gusht kështu që i mbajtën kontaktet.

Ajo tha se besonte që ishte një marrëdhënie e duhur dhe vendosi ta vizitonte atë në qytetin e tij të lindjes. Sophie, nga Stoke, bëri udhëtimin prej £ 350, por gjithshçka i shkoi dëm pasi Jesse muk u paraqit në aeroport, pavarësisht se kishin biseduar deri në atë moment.

rrtrtrtrtrtrtrtrt.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E tmerrshme! Vajza e lindur me trurin jashtë kafkës, nëna rrëfen momentet e fundit: Qëndroi e fortë për mua (FOTO)
Alarm në Itali, një avion i paidentifikuar fluturon mbi Romë »
Article Logic
Execution time: 0.010342836380005
array(1) { ["section"]=> string(95) "studentja-qe-fluturoi-400-milje-per-te-takuar-te-dashurin-ra-viktime-e-nje-shakaje-mizore-95279" }