Studiuesi polemizues nxjerr sheshit "SEKRETET E LUFTËS"

Publikuar tek: kulture-art, më 09:47 08-11-2017 Studiuesi polemizues nxjerr sheshit

Një nga studiuesit e rinj më polemizues dhe aktiv kudo ku flitet për historinë...

Erald Kapri, pedagogu dhe studiuesi i historisë, sapo ka publikuar librin “Sekretet e Luftës”, një botim voluminoz që tregon Shqipërinë tjetër në dokumentet britanike.

Pak para Panairit të Librit, pikërisht sot, Kapri do promovojë botimin e tij në ambientet e “Hotel Tirana” në orën 18:00, duke mirëpritur këdo që ka pasion historinë dhe ka interes të dijë më shumë për luftën e sekretet e saj.

eral.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026458978652954
array(1) { ["section"]=> string(59) "studiuesi-polemizues-nxjerr-sheshit-sekretet-e-luftes-98778" }