Stuhi dhe rreshje të dendura shiu në Tiranë

Publikuar tek: kulture-art, më 15:42 24-08-2016 Stuhi dhe rreshje të dendura shiu në Tiranë

Tirana është përfshirë nga stuhi dhe rreshje të shumta shiu që po vazhdojnë prej disa minutash.

Moti është vrenjtur papritmas këtë pasdite, megjithëse në mëngjes qielli ishte i hapur dhe temperatura relativisht e lartë. Rreshjet e dendura të shiut kanë nisur të shkaktojën edhe problemet e para në trafik, ku në shumë akse është rënduar qarkullimi.

Screensdfsdfsd44ot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029424905776978
array(1) { ["section"]=> string(49) "stuhi-dhe-rreshje-te-dendura-shiu-ne-tirane-50747" }