Stuhi shiu me erë të fortë, ndryshim dramatik i motit në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:15 23-09-2019 Stuhi shiu me erë të fortë, ndryshim dramatik i motit në Tiranë Foto ilustruese

Moti është përkeqësuar shumë në minutat e fundit. Në kryeqytet reshjeve u janë shtuar dhe stuhitë.

Shenjat e përkeqësimit të motit u panë që në Lezhë, kur reshjet e dendura që ranë përmbytën disa lagje të qytetit, ndërsa shumë makina u bllokuan nga uji.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13593292236328
array(1) { ["section"]=> string(69) "stuhi-shiu-me-ere-te-forte-ndryshim-dramatik-i-motit-ne-tirane-179526" }