Stuhia bllokon aksin Fushë Krujë-Tiranë, radha e makinave në 3 km

Publikuar tek: aktualitet, më 15:21 07-08-2015 Stuhia bllokon aksin Fushë Krujë-Tiranë, radha e makinave në 3 km Foto ilustruese

Stuhia që ka goditur sot një pjesë të vendit, ka shkaktuar probleme në aksin rrugor Fushë Krujë- Tiranë. Disa pemë dhe tabela që janë rrëzuar në rrugë kanë bllokuar trafikun dhe radha e makinave arrin deri në 3 km.

Prej një orësh k yaks qendron i bllokuar dhe shoferët shprehet se askush nuk ka ndërhyrë për t’i dhënë zgjidhje situatës. Pjesa më problematike paraqitet pranë Urës së Tapizës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bregdeti shqiptar promovohet edhe në Greqi
Kapsolla dhe hashash në autobusin Sarandë-Ninat, pritet arrestimi i shoferit »
Article Logic
Execution time: 0.012479066848755
array(1) { ["section"]=> string(70) "stuhia-bllokon-aksin-fushe-kruje-tirane-radha-e-makinave-ne-3-km-17941" }