Stuhia ‘Denis’ godet Britaninë, trageti gati sa nuk përmbytet, alarmohen pasagjerët në bord (VIDEO E FRIKSHME)

Publikuar tek: bota, më 16:48 17-02-2020 Stuhia ‘Denis’ godet Britaninë, trageti gati sa nuk përmbytet, alarmohen pasagjerët në bord (VIDEO E FRIKSHME)

Britani e Madhe është goditur për herë të dytë nga stuhitë.

Hera e parë nga stuhia ‘Ciara’ ndërsa tani nga stuhia ‘Denis’.

Një video po qarkullon në rrjetet sociale, ku duket në pamje trageti që lëkundet teksa i afrohet terminalit. Dallgët e mëdha dhe erërat e forta lëkundin në mënyrë të frikshme tragetin. Pasagjerët në bord janë alarmuar por është bëre e mundur ankorimi pa u lënduar asnjë pasagjer.

Shi i madh dhe erëra të forta priten që të vazhdojnë në Britani në të gjithë vendin përgjatë gjithë javës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0063991546630859
array(1) { ["section"]=> string(111) "stuhia-denis-godet-britanine-trageti-gati-sa-nuk-permbytet-alarmohen-pasagjeret-ne-bord-video-e-frikshme-195515" }