Stuhia e frikshme/ Rrufeja godet shtëpinë e Rezarta Shkurtës, këngëtarja publikon pamjet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:47 24-09-2019 Stuhia e frikshme/ Rrufeja godet shtëpinë e Rezarta Shkurtës, këngëtarja publikon pamjet Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti Ermal Hoxha

Vendi u përfshi mbrëmjen e kaluar nga një stuhi e fortë me rrebeshe shiu.

Ndërkohë, e frikshme ka qenë mbrëmja e kaluar për familjen e këngëtares së njohur Rezarta Shkurta.

Në një postim në rrjetet sociale, këngëtarja bën me dije se rrufeja ka rrezikuar familjen e saj.

“Nata e mbrëmshme për ne u mbyll kështu. Dua të falenderoj nga zemra policinë e Shtetit dhe zjarrfikësen që në kohë rekord erdhën e vepruan, duke na shpëtuar nga kjo situatë me dëme të pakonsiderushme.”- shkruan Rezarta krahas fotos së dy shuajtëseve të zjarrit.

REZARTA.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02288293838501
array(1) { ["section"]=> string(93) "stuhia-e-frikshme-rrufeja-godet-shtepine-e-rezarta-shkurtes-kengetarja-publikon-pamjet-179601" }