Stuhia e rërës godet Dubain, probleme në trafik

Publikuar tek: bota, më 15:38 02-04-2015 Stuhia e rërës godet Dubain, probleme në trafik

Një stuhi e madhe rëre ka goditur Emiratet Arabe duke bllokuar siluetën e famshme të Dubait turistik.

Errërat e forta kanë ngritur një stuhi rëre e cila u ka shkaktuar njerëzve probleme në frymëmarrje si dhe ulje të shikueshmërisë. Shumë fluturime janë anulluar dhe raportohen disa aksidente me automjete si pasojë e shikueshmërisë së ulët. Edhe pse këto stuhi nuk janë të pazakonta, shumë turistë dhe rezidentë janë shprehur se nuk kanë parë kurrë një stuhi kaq të fortë sa kjo.

{gallery}dubai{/gallery}

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011478900909424
array(1) { ["section"]=> string(51) "stuhia-e-reres-godet-dubain-probleme-ne-trafik-7648" }