Stuhia godet Vlorën, përmbyten si gjithmonë rrugët

Publikuar tek: aktualitet, më 19:33 16-08-2015 Stuhia godet Vlorën, përmbyten si gjithmonë rrugët

Të ralla janë ato qytete shiptare që në rast rreshjesh shiu të dendura mbi 10 minuta nuk përmbyten. Po të njëjtin fat kanë patur edhe rrugët e qytetit bregdetar të Vlorës pas një shiu që ka zgjatur për më shumë se 20 minuta.

Rrugët e amortizuara të qytetit janë tejmbushur nga rreshjet duke shkaktuar vështirësi në trafikun e automjeteve dhe kalimtarëve. Mosfunksionimi i kanaleve kulluese dhe tejmbushja e tyre me mbeturina, e ka rënduar më shumë situatën. Pavarësisht kapriçove të motit, qytetet bregdetare vijojnë të jenë të mbushura me turistë.

11863340_1491384234487772_8219789116373209480_n.jpg

11139427_1491384297821099_1857271110386526689_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapet 20 kg marijuanë në Kakavijë, arrestohen dy shtetas grekë dhe një shqiptar
Qeveria shkrin Policitë Bashkiake, kompetencat do t’i kalojnë Policisë së Rendit »
Article Logic
Execution time: 0.012850999832153
array(1) { ["section"]=> string(55) "stuhia-godet-vloren-permbyten-si-gjithmone-rruget-18502" }