Stuhia në Tiranë shemb pemët e larta, bien mbi makina dhe shkaktojnë dëme (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:28 11-09-2017 Stuhia në Tiranë shemb pemët e larta, bien mbi makina dhe shkaktojnë dëme (Foto)

Stuhia e filluar menjëherë në Tiranë para pak orësh ka shkaktuar dëme të shumta materiale. Rrëzime pemësh, thyerje degësh e bllokime rrugësh kanë qenë disa nga shenjat e shfaqura në kryeqytet.

Po sikurse raportohet nga fotot që mbërrijnë në adresën e newsbomb.al, duket se më keq është paraqitur situate në rrugën Mihal Grameno, në zonën e rrugës së Elbasanit.

Sic duket dhe nga fotografia, një benz është dëmtuar rëndë pasi pema e thyer nga rrebeshi ka rënë mbi të. E gjithë ngjarja është fotografuar nga kalimtarë të rastit ndërkohë që pritet vinci për heqjen e pemës dhe marrjen e makinës nga i zoti.

swdwgg3gj

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 68 vjeçarja në Burrel bën “namin” në kundërshtim me ligjin, zhvillon biznes të paligjshëm
Furtuna s’ndalet në Korçë, ndërkohë shatërvanët të hapur në qendër të qytetit (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01136589050293
array(1) { ["section"]=> string(83) "stuhia-ne-tirane-shemb-pemet-e-larta-bien-mbi-makina-dhe-shkaktojne-deme-foto-91971" }