Stuhia paralizon Frankfurtin

Publikuar tek: bota, më 16:40 15-08-2017 Stuhia paralizon Frankfurtin

Shi i rrëmbyer, vetëtima dhe erë e fortë uragani kanë përfshirë sot Frankfurtin duke paralizuar pjesërisht trafikun rrugor dhe ajror në zona të ndryshme.

Qindra fluturime janë pezulluar nga aeroporti i Frankfurtit, më i madhi në Gjermani. Gjithashtu është pezulluar shërbimi i trenave për rreth gjysmë ore.

Në aeroport ka pasur qindra vonesa dhe anulime të fluturimeve.

Deri në këto momente nuk ka raportime për viktima por vetëm dëme të shumta materiale.

rthurt6yu5y4e5ye45y.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U larguan me pushime, kur u kthyen në shtëpi u përballën me një skenë horror, muret e lara në gjak
I qëllon me armë, 46 vjeçari vdes në "brirët" e elefantit »
Article Logic
Execution time: 0.010880947113037
array(1) { ["section"]=> string(34) "stuhia-paralizon-frankfurtin-89176" }