Suada po përjeton emocione të forta, ja cila është arsyeja (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:41 22-07-2016 Suada po përjeton emocione të forta, ja cila është arsyeja (FOTO)

Modelja shqiptare,Suada Sherifi,  ka muaj që po përjeton emocione ndryshe. Edhe pak ditë e ndajnë Suadën nga ardhja e foshnjes së saj në jet.

Ajo ndihet tepër energjike, e lumtur dhe  e emocionuar , teksa e veshur me një fustan të shkurtër, të kuq, ajo shkruan disa fjalë që ja dedikon vetëm atij.

“Vetëm ti më bën që të ndjej emocione të tilla”- ka thënë Suada. Ish-mis Shqiprëria, që në ditët e para të shtatzënisë së saj ka ndarë çdo çast gëzimi me fansat e saj. 

 

suada.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042037963867188
array(1) { ["section"]=> string(68) "suada-po-perjeton-emocione-te-forta-ja-cila-eshte-arsyeja-foto-47385" }