Suada Sherifi 30 javëshe shtatzënë, ja si duket (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:45 19-08-2016 Suada Sherifi 30 javëshe shtatzënë, ja si duket (Foto)

Modelja Suada Sherifi prej 7 muaj e gjysmë është në pritje të fëmijë së saj.

Modelja ka ndarë gjithmonë me fansat foto gjatë shtatzënisë, qoftë me bikini apo e veshur.

Suada ka veshur një fustan të lirshëm si dhe taka. Gëzimi i pritjes së fëmijës së saj duket edhe në fytyrë.

Ajo ka pozuar duke vënë duart në bark, i cili tashmë është mëse i dukshëm. 

suada_sherifi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.049415111541748
array(1) { ["section"]=> string(57) "suada-sherifi-30-javeshe-shtatzene-ja-si-duket-foto-50226" }