Suada Sherifi me rroba plazhi, disa muajshe shtatzënë por shkëlqen (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:02 04-07-2016 Suada Sherifi me rroba plazhi, disa muajshe shtatzënë por shkëlqen (FOTO)

Ish mis Shqipëria, Suada Sherifi është një ndër femrat më të bukura shqiptare. Në këto foto Suada shfaqet tepër atraktive dhe në formë edhe pse ka disa muaj që është në pritje të vogëlushit të saj. Shtatzania i ka shtuar akoma më shumë hijeshinë bukuroshes shqiptare. 

sherifi.png

suada_sherifi.png

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010868072509766
array(1) { ["section"]=> string(76) "suada-sherifi-me-rroba-plazhi-disa-muajshe-shtatzene-por-shkelqen-foto-45503" }