Suada, vajza me aftësi ndryshe vesh fustanin e bardhë në Fondacionin e Bamirësisë (VIDEO EMOCIONUESE)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:53 17-05-2017 Suada, vajza me aftësi ndryshe vesh fustanin e bardhë në Fondacionin e Bamirësisë (VIDEO EMOCIONUESE)

Një video vërtet emocionuese! Suada, vajza me aftësi ndryshe e cila trajtohet nga fondacioni Anna në Shkodër, ka veshur fustanin e bardhë të nusërisë.

E diagnostikuar me prapambetje të moderuar mendore, vajza më e madhe e familjes dhe motra e dy vëllezërve, i ka dhënë fund beqarisë.

30-vjeçarja Suada, ashtu si çdo vajzë e re e ka ëndërruar të veshë fustanin e bardhë dhe këtë ëndërr të saj e ka bërë realitet fondacioni Anna që na dhuron këto çaste emocionuese duke sjellë një realitet tjetër, që është kaq afër nesh por ndonjëherë duhen thjesht sy për ta parë.

Pamjet janë kaq shumë të bukura sikurse edhe festa në qendrën bamirëse!


Fondacioni Anna by newsbomb-al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohen në pyll 92.5 kg kanabis sativa, në kërkim poseduesit në Shkodër (FOTO)
Dje humbi jetën, gjimnazi “Andon Zako Çajupi” nderon Blerta Pepën me certifikatë mirënjohje »
Article Logic
Execution time: 0.012255907058716
array(1) { ["section"]=> string(104) "suada-vajza-me-aftesi-ndryshe-vesh-fustanin-e-bardhe-ne-fondacionin-e-bamiresise-video-emocionuese-78948" }