Subashi: Situata kërkon një analizë të votës brenda koalicionit tonë

Publikuar tek: politike, më 20:11 22-06-2015 Subashi: Situata kërkon një analizë të votës brenda koalicionit tonë

Teksa është duke finalizuar fitoren e tij në Fier, Armando Subashi thotë se pas mbylljes së rezultatit,votat dhe situata meriton një analizë.

“Pa dyshim që situata meriton një analizë të votës brenda koalicionit tonë, por rezultati është brenda asaj që ne prisnim dhe kishim planifikuar”, ka thënë Subashi i pyetur nga gazetarët.Subashi ka shtuar se Partia Socialiste do të ruajë pozicionin e saj.

“Ne jemi duke e parë këtë situatë, por me një sy të parë të rezultatit, PS do vijojë të ruajë pozicionin e vet”.

Kandidati në pritje për t’u bërë kryebashkiak ka thënë gjithashtu se pavarësisht rezultatit ai është i kënaqur me standartet e këtyre zgjedhjeve si dhe ecurinë e procesit.


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009890079498291
array(1) { ["section"]=> string(73) "subashi-situata-kerkon-nje-analize-te-votes-brenda-koalicionit-tone-14369" }