Subvencionimi i qerasë, Këshilli Bashkiak i Durrësit miraton listën paraprake të familjeve që përfitojnë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:54 10-12-2019 Subvencionimi i qerasë, Këshilli Bashkiak i Durrësit miraton listën paraprake të familjeve që përfitojnë Mbledhja ne Keshillin Bashkiak te Durresit

Këshilli Bashkiak i Durrësit ka marrë dy vendime të tjera pasditen e sotme pas situatës së jashtëzakonshme pas tërmetit të 26 nëntorit.

Gjatë mbledhjes u miratua lista paraprake e familjeve që përfitojnë subvencionimin e qerasë si dhe u caktuan 100 punëtorë për ndërtimin dhe merementimin e pallateve në Durrës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019649982452393
array(1) { ["section"]=> string(110) "subvencionimi-i-qerase-keshilli-bashkiak-i-durresit-miraton-listen-paraprake-te-familjeve-qe-perfitojne-189013" }