Suksesi i jashtëzakonshëm i Elvana Gjatës me këngën “Lejla”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:46 26-10-2016

Elvana Gjata ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm me këngën e re “Lejla”. Në më pak se 48 orë, kënga ka arritur të grumbullojë plot 1 milion shikime në kanalin muzikor “Youtube”.

Prej dy ditësh “Lejla” është duke u dëgjuar masivisht në çdo lokal dhe makinë, ndërsa dje ishte kënga më e shikuar në “Youtube”, duke thyer rekord për Shqipërinë.

Edhe videoklipi është komentuar shumë në portale dhe rrjetet sociale. 

14729132_1385336704817719_590846747583916912_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029635190963745
array(1) { ["section"]=> string(63) "suksesi-i-jashtezakonshem-i-elvana-gjates-me-kengen-lejla-57473" }