Suksesi i këngëtares s' njeh kufij, Era Istrefi në bashkëpunim me reperin e njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:57 25-03-2019 Suksesi i këngëtares s' njeh kufij, Era Istrefi në bashkëpunim me reperin e njohur

Këngëtarja e njohur Era Istrefi është një ndër këngëtaret më të komentuara në mediat rozë.

Suksesi i saj tashmë nuk njeh kufij pas bashkëpunimeve të saj me këngëtarë të tjerë të njohur si French Montana, Diplo, Dhimitris Vegas, Ëill Smith etj.

Por së fundmi reperi me famë botërore Verse Simmonds me anë të një foto të publikuar në llogarinë e tij në Instagram i ka habitur të gjithë fansat e tij.

Ai shfaqet në studio më Era Istrefin dhe menjëherë janë ngritur dyshimet se dyshja do të sjellin një bashkëpunim.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk ndalet Miley Cyrus, provokon sërish nudo në rrjetet sociale
Kleas dhe Elgitit i 'dështon' FOTOJA romantike, habit këngëtarja: E kuptoi që jam bërë sa një derr »
Article Logic
Execution time: 0.013209819793701
array(1) { ["section"]=> string(87) "suksesi-i-kengetares-s-njeh-kufij-era-istrefi-ne-bashkepunim-me-reperin-e-njohur-157812" }