Sukth, ndahet nga jeta DOKTORI i dashur për banorët, shërbeu në administratën shtetërore

Publikuar tek: aktualitet, më 09:07 25-03-2018 Sukth, ndahet nga jeta DOKTORI i dashur për banorët, shërbeu në administratën shtetërore Doktori i ndarë nga jeta Andi Shahini

Banorët e Sukthit janë zgjuar me një lajm tragjik ndërsa kanë humbur ditën e sotme doktorin e tyre. 

Bëhet fjalë për Andi Shahinin, një doktor i respektuar që ka shërbyer edhe në krye të Inspektoriatit Shëndetësor në Durrës, duke u kujdesur për higjenën në çdo vend, jo vetëm në klube, por sidomos në insitucionet ku mësojnë dhe qëndrojnë fëmijët, raporton newsbomb.al.

Andi Shahini, u nda nga jeta në moshë të re, pas një sëmundjeje të rëndë që duket se e mori shumë shpejt. Për miqtë e shokët, kishte treguar gjithmonë se “Zoti është i madh, e do bëjë mrekullira”…Por duket se nuk ka ndodhur kështu, raporton newsbomb.al. Ai la pas bashkëshorten dhe dy djem, ndërkohë që tek banorët e Sukthit në Durrës, do të mbetet emri i tij i mirë dhe i kudogjendur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në mes të dëborës, majë shtyllave si DEDA, këta elektriçistë janë HERONJ
Strehuan vrasësin që masakroi Beqirajn, shoqata fetare deklaron në Prokurori ( ÇFARË THANË PARA HETUESVE) »
Article Logic
Execution time: 0.010861158370972
array(1) { ["section"]=> string(93) "sukth-ndahet-nga-jeta-doktori-i-dashur-per-banoret-sherbeu-ne-administraten-shteterore-114465" }