Sulm kakmikaz në dasëm, humbin jetën 34 persona, mes tyre 11 fëmijë

Publikuar tek: bota, më 06:38 05-10-2016 Sulm kakmikaz në dasëm, humbin jetën 34 persona, mes tyre 11 fëmijë foto ilustruese

Të paktën 34 persona kanë humbur jetën si pasojë e një sulmi kamikaz në një ceremoni martesore.

Ngjarja ndodhi në Tall Tawil në Siri ku një person u vetësakrifikua dhe shkaktoi tragjedinë.

Mësohet se mes personave të cilët humbën jetën janë edhe 11 fëmijë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Presidenti i Filipineve me tone të ashpra ndaj Obamas: Shko në ferr bashkë me kritikat e tua
Zëvendëspresidenti, Biden 'gozhdon' Trump: Nuk është i keq, por injoranca e tij nuk ka fund »
Article Logic
Execution time: 0.010106086730957
array(1) { ["section"]=> string(71) "sulm-kakmikaz-ne-dasem-humbin-jeten-34-persona-mes-tyre-11-femije-55120" }