Sulm kimik në Siri, humbin jetën 18 persona

Publikuar tek: bota, më 08:43 04-04-2017 Sulm kimik në Siri, humbin jetën 18 persona

Një sulm kimik ka ndodhur në Siri duke marrë jetën e 18 personave dhe duke plagosur disa të tjerë.

Sulmi ka ndodhur në një zonë të drejtuar nga rebelët.

Sërish Siria është kthyer në një vatër shpërthimesh, ku kanë humbur jetën me qindra persona të pafajshëm. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rusia një ditë pas sulmi në metro, gjurmë gjaku, lule dhe qirinj, identifikohet autori (FOTOT)
Shpërthimi në Shën Petersburg, shkon në 14 numri i viktimave, ky është autori »
Article Logic
Execution time: 0.01163911819458
array(1) { ["section"]=> string(48) "sulm-kimik-ne-siri-humbin-jeten-18-persona-74039" }