Sulm me armë jashtë stacionit të trenit, vritet një oficer (FOTO e autorit)

Publikuar tek: bota, më 11:34 06-05-2019 Sulm me armë jashtë stacionit të trenit, vritet një oficer (FOTO e autorit) Autori

Një oficer i policisë ka humbur jetën në Mississippi të Amerikës sipas ABC news, pasi është qëlluar me armë nga një autor i cili u arratis.

Sipas kamerave të sigurisë autori është një djalë me ngjyrë, ka një bluzë të zezë dhe një kapuç të kuq dhe konsiderohet shumë i rrezikshëm.

Polici u transportua menjëherë në spital por doktorët nuk arritën që ta shpëtonin dhe tani autoritetet amerikane janë në kërkim të autorit.

Ky është rasti i dytë brenda muajt maj në të cilin një oficer qëllohet dhe vritet ndaj opinioni publik në Amerikë është tronditur rëndë.

Për fat të mirë nuk kishtë viktima të tjera dhe tani policia po heton ngjarjen.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012109041213989
array(1) { ["section"]=> string(79) "sulm-me-arme-jashte-stacionit-te-trenit-vritet-nje-oficer-foto-e-autorit-163137" }