Sulm me armë zjarri në një spital në Çeki, 6 të vrarë, disa të plagosur

Publikuar tek: bota, më 09:52 10-12-2019 Sulm me armë zjarri në një spital në Çeki, 6 të vrarë, disa të plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak momente më parë në spitalin e Ostravës në Çeki. 

Mësohet se janë vrarë 6 persona dhe kanë mbetur të plagosur disa të tjerë.

Sipas mediave vendase, bëhet me dije se autori i sulmit nuk është arrestuar ende.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për kapjen e autorit dhe zbardhjen e plotë të rrethanave.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pompeo: Do të vazhdojmë t’u ndalojmë hyrjen në SHBA zyrtarëve të korruptuar
Humb gjurmët gjatë rrugës për në Antarktidë avioni ushtarak, 38 të zhdukur »
Article Logic
Execution time: 0.011267185211182
array(1) { ["section"]=> string(76) "sulm-me-arme-zjarri-ne-nje-spital-ne-ceki-6-te-vrare-disa-te-plagosur-188941" }