Sulm me molotov në një restorant në Paris, disa të lënduar

Publikuar tek: bota, më 22:14 11-06-2017 Sulm me molotov në një restorant në Paris, disa të lënduar Foto nga vendngjarja

Të paktën katër persona janë plagosur, tre prej tyre në gjendje kritike, pas një sulmi me molotov në një restorant në Paris.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital ndërsa në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta poicie. Nuk dihet nëse ngjarja është sulm terrorist. Sipas dëshmitarëve, një person i paidentifikuar ka ndezur shishen me benzinë dhe e ka hedhur atë në ambientet e brendshme të në restoranti.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Për çfarë mendojnë më shumë njerëzit në shtratin e vdekjes
Befason Donald Trump, çfarë bëri në dasmën e çiftit në New Jersey »
Article Logic
Execution time: 0.011470794677734
array(1) { ["section"]=> string(63) "sulm-me-molotov-ne-nje-restorant-ne-paris-disa-te-lenduar-82103" }