Sulm në një qendër tregtare, 1 i vdekur, 6 të plagosur

Publikuar tek: bota, më 07:14 23-01-2017 Sulm në një qendër tregtare, 1 i vdekur, 6 të plagosur

Të paktën një person ka mbetur i vdekur dhe 6 të tjerë janë plagosur si pasoj e një sulmi me armë në një qendër tregtare në Texas, SHBA.

Sipas CNN shumë persona raportohen të jenë brenda dhe numri i viktimave mund të rritet.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur arrestimin e autorit, ndërkohë janë vënë në kërkim të një tjetër personi si bashkëpunëtor i ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kodi 'sekret' në Shtëpinë e Bardhë, ja çfarë thuhet kur Presidenti është duke bërë seks
Stuhitë dhe tornadot trondisin SHBA-në, 18 të vdekur »
Article Logic
Execution time: 0.010931015014648
array(1) { ["section"]=> string(58) "sulm-ne-nje-qender-tregtare-1-i-vdekur-6-te-plagosur-66331" }